The Est Kl Bangsar Apartment Kuala Lumpur

( ex. Est Kl Sentral Bangsar Kuala Lumpur )
Kuala Lumpur
The Est Kl Bangsar *
9.0 Hebat
32 ulasan

The Est Kl Bangsar Apartment Kuala Lumpur

58 Jalan Ang Seng, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri The Est Kl Bangsar Apartment terletak hampir 0.9 km dari Little India Kuala Lumpur.
Hartanah ini terletak di daerah Brickfields, 15 minit berjalan kaki dari pusat bandar Kuala Lumpur. Hartanah ini hampir 2.8 km dari Kl118. Tarbush Starhill dan Botanica+Co Restaurant & Bar boleh didapati dalam jarak 100 meter dari pangsapuri The Est Kl Bangsar Apartment. Ia juga terletak bersebelahan dengan Pelita Hati Gallery of Art.
Perhentian bas terdekat Kl1117 Lrt Bangsar berada pada jarak 150 meter.
+ Lagi - Kurang

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 28 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Kemudahan Bilik

  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:00
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur